Nasza historia

gWINNER jest jedną z wiodących Polskich marek w branży strojów kąpielowych i odzieży fitness. Nasza firma została założona w roku 1984 i od tego czasu naszym głównym celem jest dostarczanie entuzjastom sportu wysokiej jakości, stylowej i wygodnej odzieży.

Nasza kolekcja strojów kąpielowych ma na celu podkreślenie Państwa indywidualności przy świetnym dopasowaniu do Państwa kształtów i rozmiaru. Jest wykonana z najwyższej jakości włoskich dzianin, głównie firmy Carvico, które zapewniają szybkie schnięcie, ochronę przed promieniami UV i dużą wytrzymałość. Obecnie oferujemy dwie kolekcje strojów kąpielowych:

Aquasport - obejmuje stroje jednoczęściowe zaprojektowane dla ludzi aktywnych: kobiet, mężczyzn i dzieci. Modne kolory i wyrafinowane cięcia tej kolekcji zapewnią Państwu doskonały wygląd, jak również idealne dopasowanie i komfort. Kolekcja Aquasport jest szczególnie polecana do pływania, aqua fitnessu a także treningów pływackich (modele PBT).

Wellness & Beach - obejmuje eleganckie modele dla kobiet produkowane ze ślicznych wzorzystych dzianin. Stroje z tej kolekcji, zapewniają wymarzone podkreślenie kobiecych kształtów, umożliwiają pełne korzystanie z chwil relaksu i przyjemności.

Modele Wellness & Beach są najchętniej zabierane przez nasze klientki na weekendy w ośrodkach SPA i na plażę.

Gwarancje najwyższej jakości możemy Państwu zapewnić dzięki produkcji naszej odzieży w Polsce i nieustannemu testowaniu jej przez naszych specjalistów. Oprócz znakomitej jakości, zapewniamy Państwu również znakomite ceny, doświadczenie w branży, profesjonalną obsługę i szybką dostawę. Naszą misją jest nieustanne ulepszanie naszych produktów i obsługi tak, aby współpraca z naszą firmą była dla Państwa jak najbardziej satysfakcjonująca.

Firma gWINNER współpracuje z dystrybutorami odzieży sportowej, hurtowniami, klubami fitness, ośrodkami sportowymi i basenami, jak również z punktami sprzedaży detalicznej. Nasze produkty są rozpoznawane i sprzedawane w całej Europie, jak również w Egipcie i Kanadzie.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, 10km od Bielska-Białej, na południu Polski. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas w celu zapoznania się z naszymi produktami. Prosimy o wczesniejsze telefoniczne lub emailowe umówienie się na spotkanie, abyśmy mogli zapewnić Państwu znakomitą obsługę.